Verkoop & Service team

Ons verkoopteam is onderverdeeld in Industrie, Scheepvaart en Export. Voor vragen of meer informatie over compressoren kunt u contact opnemen met onze verkoopafdeling. Heeft u vragen over onderhoud & service? Neem dan contact op met één van onze collega's van de onderhoud & service afdeling.

Verkoopafdeling

Chris Covers
Accountmanager Industrie
E: chris.covers@holugt-sauer.com
Direct: +31(0)344-760 214

Harmen van Haaften
Accountmanager Scheepvaart & Export
E: harmen.van.haaften@holugt-sauer.com
Direct: +31(0)344-760 227

Patrick Hermans
Commercieel medewerker binnendienst 
E: patrick.hermans@holugt-sauer.com
Direct: +31(0)344-760 221

Onderhoud & Service afdeling

Geert Luijten
Manager Onderhoud & Service
E: geert.luijten@holugt-sauer.com
Direct: +31(0)344-760 212

Edwin Groothedde
Support Onderhoud & Service
E: edwin.groothedde@holugt-sauer.com
Direct: +31(0)344-760 216

Drikus van Zoelen
Support Onderhoud & Service en KAM Coördinator
E: drikus.van.zoelen@holugt-sauer.com
Direct: +31(0)344-760 261

Monteurs

  • Marco Kroon
  • Luc Bernts
  • Pim Pijnnaken
  • Fanus Alfons
  • Gijs van Zetten
  • John van Haaren
  • Gerard Reuser
  • Holugt Sauer
  • Coltri
  • Sauer compressoren
  • PayPal
  • Ideal
  • Bancontact betalen
  • Sofortbanking
  • GLS pakketdienst
  • Tradenet Holugt Sauer
  • Iso logo Holugt Sauer
  • DNV GL logo
  • Hobrand Algebra
© 2016 - 2017 Holugt Sauer | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel