Verkoop en Service team

Verkoop & Service team

Ons verkoopteam is onderverdeeld in compressoren en gasdetectie. Voor vragen of meer informatie over compressoren of gasdetectie kunt u contact opnemen met onze verkoopafdeling. Heeft u vragen over onderhoud & service? Neem dan contact op met één van onze collega's van de onderhoud & service afdeling.

Verkoopafdeling Nederland

Harmen van Haaften
Divisie Manager Holugt Sauer Nederland
E: harmen.vanhaaften@holugt-sauer.com
T: +31(0)653817019

Niels Hilverink
Accountmanager Stationaire Gasdetectie en Ademluchtcompressoren
E: niels.hilverink@holugt-sauer.com
T: +31(0)611266441

Nick de Smet
Accountmanager Stationaire Gasdetectie en Ademluchtcompressoren
E: nick.desmet@holugt-sauer.com
T: +31(0)625092462

Chris Covers
Senior Productspecialist Compressoren
E: chris.covers@holugt-sauer.com
T: +31(0)646601082

Marchel Jonkman
Senior Productspecialist Gasdetectie 
E: marchel.jonkman@holugt-sauer.com
T: +31(0)60807677

Patrick Hermans
Commercieel Medewerker Binnendienst
E: patrick.hermans@holugt-sauer.com
T: +31(0)344-760 221

Service en onderhoud 

Harry van de Waal
Service Coördinator
E: harry.vandewaal@holugt-sauer.com
T: +31(0)344-760 212

Rick van Thiel
Werkvoorbereider
E: rick.vanthiel@holugt-sauer.com
T: +31(0)344-760 235

Marco Kroon
Teamleider Service en Onderhoud
E: marco.kroon@holugt-sauer.com

Bert Coppens
Service Support Medewerker
E: bert.coppens@holugt-sauer.com
T: +31(0)344-760 223

Monteurs

  • Luc Bernts
  • Bram van Rens
  • Jaap Stevens
  • Gijs van Zetten
  • John van Haaren
  • Sami Ahmitte
  • Erik Mak
  • Beau Praet
  • Jona Philips
  • Torino Beccaro

Holugt Sauer België

T: +32 (0) 3 443 16 09

Benny Teckmans
Divisie Manager Holugt Sauer België
E: benny.teckmans@holugt-sauer.com
T: +32(0)491156995

Mohammed Raoui
Sales Engineer
E: mohammed.raoui@holugt.sauer.com

Peter van der Schoot
Service Planner
E: peter.vanderschoot@holugt-sauer.com